Shpalljet e fundit
 
Galeria
 
Ura mbi lumin Ibėr nė mbrėmje
 
Ura e Ibrit
 
Biblioteka Komunale "Latif Berisha"
Lajmet e fundit
Nė vitin 2005 nė QKRC nė jug tė qytetit janė regjistruar 2.416 qytetarė tė moshės madhore
Tė hėnėn pėrfaqėsues tė Ministrisė pėr Komunitete dhe Kthim vizitojnė Mitrovicėn
Tė hėnėn mbahet manifestimi qėndror i “Javės sė Minatorėve”.
Demontohet vinēi qė gjendet para Kuvendit tė Komunės
Policia konfiskon mallėra nė vlerė 8 mijė euro nė Albanik
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS