Shpalljet e fundit
Tė enjtėn, mė 24 mars, shėnohet 3 vjetori i revistės “Fjalė e valė”
Mbahet debati kushtuar problemeve ekonomike dhe papunėsisė nė rajonin e Mitrovicės
Komandanti i KFOR-it Cermabon tė premten viziton Kuvendin e Komunės
Ombudspersoni Nowicki tė hėnėn viziton Mitrovicėn
Shėnohet pėrvjetori i vdekjes sė Musa Hotit
 
Mbahet debati kushtuar problemeve ekonomike dhe papunėsisė nė rajonin e Mitrovicės

Oda Ekonomike Rajonale nė Mitrovicė, organizon debatin kushtuar problemeve ekonomike dhe papunėsisė nė rajonin e Mitrovicės.

Debati do tė mbahet tė premtėn, mė 25 mars 2005, nė lokalet e Qendrės sė Biznesit, qė gjenden mbi Bibliotekėn e Qytetit “Latif Berisha”, duke filluar nė orėn 11:00.

Nė debat, tė cilin do ta udhėheq drejtori i Odės Ekonomike Rajonale tė Mitrovicės, Rrustem Abiti, do tė marrin pjesė udhėheqės nga organet e pushtetit lokal, administrata e UNMIK-ut, zyrtarė tė Doganave tė Kosovės si dhe pėrfaqėsues tė komunitetit tė biznesit nga rajoni i Mitrovicės. (ZMP)

Postuar me datë:21-03-2005
Lajmet e fundit
Spahija - Schmidit: Tė gjithė tė pėrfshihen nė procesin e kthimit
Banorėt e Suhadollit kėrkojnė shtrirjen e pushtetit tė komunės nė pjesėn veriore
Ekstremistėt serbė shkaktojnė incident nė Suhadoll
Batalioni danez pėrqėndrohet nė trekėndėshin Vinarc – Mitrovicė – Zveēan
Shtohet numri i rasteve tė krimeve
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS