Shpalljet e fundit
 
Tė premtėn, nė Frashėr do tė qėndrojė njė delegacion i Minisitrisė pėr Kulturė, Rini...

Tė premtėn, mė 3 shkurt 2006, nė ora 12:00, nė Frashėr do tė qėndrojė njė delegacion i Minisitrisė pėr Kulturė, Rini dhe Sporte, pėr tė vlerėsuar realizimin e projektit pėr rindėrtimin e shtėpive tė dėmtuara gjatė vitit 2004.

Bashkė me delegacionin e Ministrisė, nė Frashėr do tė qėndrojė edhe udhėheqja komunale, me nė krye, Mursel Ibrahimin, kryetar. (ZMP)

Postuar me datë:02-02-2006
Lajmet e fundit
Nė Stan Tėrg filloi manifestimi tradicional “Java e minatorėve”
Minatorėt i ndajnė mirėnjohje post mortum kryetarit Rugova
Nė vitin 2005 nė QKRC nė jug tė qytetit janė regjistruar 2.416 qytetarė tė moshės madhore
Tė hėnėn pėrfaqėsues tė Ministrisė pėr Komunitete dhe Kthim vizitojnė Mitrovicėn
Tė hėnėn mbahet manifestimi qėndror i “Javės sė Minatorėve”.
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS