Shpalljet e fundit
Njoftim pėr pėrfituesit e kioskave
Konkurs pėr ndarjen e 18 bursave pėr studentė
Fletėparaqitje pėr konkurim pėr bursė komunale pėr vitin akademik 2005/06
 
Vjedhje e rėndė nė jug tė Mitrovicės

Burimet e policisė nė Mitrovicė, kanė bėrė tė ditur tė premtėn, pėr njė vjedhje tė rėndė qė ka ndodhur nė rrugėn “Ilaz Kodra”.

“Pronari i dyqanit nė rrugėn ‘’Ilaz Kodra’’raportoi nė polici se dyqani i tij ishte thyer. Policėt tė cilėt shkuan nė vend tė ngjarjes mėsuan se hyrja ishte bėrė duke thyer xhamin afėr derės sė hyrjes. Njė gjenerator, njė fshesė  elektrike dhe njė kasetofon  me  vlerė prej 500€ ishin marrur”, tha Larry Miller, zėdhėnės i policisė sė UNMIK-ut nė Mitrovicė. (ZMP)

Postuar me datë:17-02-2006
Lajmet e fundit
Nė Kodėr tė Mitrovicės u pėrkujtua komandant Shemi
Njė i sėmurė mental shkatėrroi gurėt e varrezave shqiptare nė veri
Rrahje nė mes dy familjeve
Shpėrthim nė afėrsi tė ndėrtesės sė Gjykatės Komunale nė Zubin Potok
Gratė e veriut tė Mitrovicės biseduan me udhėheqjen komunale
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS