Shpalljet e fundit
Njoftim pėr pėrfituesit e kioskave
Konkurs pėr ndarjen e 18 bursave pėr studentė
Fletėparaqitje pėr konkurim pėr bursė komunale pėr vitin akademik 2005/06
 
Fletėparaqitje pėr konkurim pėr bursė komunale pėr vitin akademik 2005/06

F L E T Ė P A R A Q I T J E

Pėr konkurrim pėr bursė komunale pėr vitin akademik 2005/06

1.

Emri, emri i prindit dhe mbiemri

 

2.

Data e lindjes

 

3.

Vendi i lindjes

 

4.

Vendbanimi

 

5.

Komuna

 

6.

Shteti

 

8.

Adresa (rruga dhe numri)

 

9.

Nr. i telefonit

 

10.

E-mail adresa

 

11.

Numri personal

 

12.

Fakulteti

 

13.

Dega-Departamenti

 

14.

Drejtimi

 

15.

Numri i dosjes

 

16.

Viti i regjistrimit nė fakultet

 

17.

Viti i studimeve

 

18.

Nota mesatare gjatė studimeve

 

19.

A ka vit tė pėrsėritur (JO ose PO)

 

Fletėparaqitjes i bashkangjes:

-                              Kopien e letėrnjoftimit

-                              certifikatėn regjistrimit tė semestrit dhe notės mesatare gjatė studimeve, si dhe dėshminė se nuk ka tė pėrsėritur asnjė vit gjatė studimeve.

Dhe:    ___________________________

            ___________________________

            ___________________________

Data_____________2006.                                                         Studenti

____________________

    /Nėnshkrimi i studentit/

 

 

 

 

 

Fletėparaqitjes i bashkangjes:

Kopien e letėrnjoftimit

certifikatėn regjistrimit tė semestrit dhe notės mesatare gjatė studimeve, si dhe dėshminė se nuk ka tė pėrsėritur asnjė vit gjatė studimeve.

Dhe:    ___________________________

            ___________________________

            ___________________________

Data_____________2006.                                          Studenti

                                                                ____________________

                                                               /Nėnshkrimi i studentit/

 

 

 

 

Postuar me datë:13-04-2006
Lajmet e fundit
Gratė e veriut tė Mitrovicės biseduan me udhėheqjen komunale
Nga njė grup serbėsh sulmohet Arsim Sylejmani nga fshati Suhodoll
Kryetari Ibrahimi kėrkon nga romėt tė mos hezitojnė por tė kthehen nė pronat e tyre
Kush hyn nė kampet e KFOR-it pa paralajmėrim rrezikon jetėn
Konkluzionet nga mbledhja e jashtėzakonshme e Kuvendit tė Komunės
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS