Shpalljet e fundit
Njoftim pėr pėrfituesit e kioskave
Konkurs pėr ndarjen e 18 bursave pėr studentė
Fletėparaqitje pėr konkurim pėr bursė komunale pėr vitin akademik 2005/06
 
Tė enjtėn Kuvendi i Komunės mbanė mbledhje tė jashtėzakonshme

Tė enjtėn, mė 20 prill 2006, do tė mbahet mbledhja e jashtėzakonshme e Kuvendit tė Komunės.

Nė kėtė mbledhje do tė diskutohet pėr gjendjen politike dhe tė sigurisė nė komunė, me theks tė posaqėm nė proceset aktuale politike, si dhe do tė pėrcaktohen detyrat e Kuvendit tė Komunės nė integrimin e qytetit.

Mbledhja do tė mbahet nė sallėn e Kuvendit tė Komunės dhe fillon nė ora 11:00. (ZMP)

Postuar me datë:18-04-2006
Lajmet e fundit
Gratė e veriut tė Mitrovicės biseduan me udhėheqjen komunale
Nga njė grup serbėsh sulmohet Arsim Sylejmani nga fshati Suhodoll
Kryetari Ibrahimi kėrkon nga romėt tė mos hezitojnė por tė kthehen nė pronat e tyre
Kush hyn nė kampet e KFOR-it pa paralajmėrim rrezikon jetėn
Konkluzionet nga mbledhja e jashtėzakonshme e Kuvendit tė Komunės
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS