Shpalljet e fundit
Njoftim pėr pėrfituesit e kioskave
Konkurs pėr ndarjen e 18 bursave pėr studentė
Fletėparaqitje pėr konkurim pėr bursė komunale pėr vitin akademik 2005/06
 
Njė i sėmurė mental shkatėrroi gurėt e varrezave shqiptare nė veri

Burimet e policisė nė Mitrovicė, kanė bėrė tė ditur se njė i sėmurė mental ka shkatėrruar gurėt e varrezave shqiptare nė veri tė Mitrovicės.

“Njėsitė e policisė nė vendin e ngjarjes kanė gjetur njė 37 vjeēar dhe e arrestuan.Pas kontaktimit me tė dyshuarin dhe pas bisedės me qytetarėt, ishte e qartė se i dyshuari ishte i sėmurė mental.  Ai ėshtė transportuar nė Klinikėn Psikiatrike nė Prishtinė”, ka thėnė Larry Miller, zėdhėnės i policisė sė UNMIK-ut nė Mitrovicė. (ZMP)

Postuar me datë:26-04-2006
Lajmet e fundit
Njė alarm i rrejshėm pėr mjet shpėrthyes, mbanė tė bllokuar njė orė ndėrtesėn e KK
Udhėheqja komunale e Hassleholm tė Suedisė po qėndron nė Mitrovicė
U mbajt ushtrimi i improvizuar me Shoqatėn Vullnetare tė Zjarrfikėsve nė Mitrovicė
U mbajt konferenca “Kultura dhe Bashkėjetesa”
Nė Kodėr tė Mitrovicės u pėrkujtua komandant Shemi
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS