Shpalljet e fundit
DKRS tė premtėn, mė 25 nėntor 2005, organizon manifestim me rastin e “28 Nėntorit....
Komandanti i KFOR-it Guiseppe Valoto, tė martėn mė 22 nėntor, viziton KK
Tė hėnėn, mė 14 nėntor, do tė mbahet mbledhja e 37-tė e rregulltė e Kuvendit tė Komunės
Mbahet Manifestimi Poetik Ndėrkombėtarė “Kepi i shpresės sė mirė – Fahredin Gunga”
Njėzet e pesė kryetarė tė komunave tė Shqipėrisė do tė qėndrojnė nė Mitrovicė
 
Seancat
Nė seancėn e 34 - tė me radhė do tė shqyrtohet implementimi i standardeve - raporti nga koordinatori i standardeve i MAPL, propozim rregullorja mbi...
Lokacioni: Salla e madhe
Tërhiqe dokumentin -
Postuar me datë: 22-09-2005 06:43:49
Nė seancėn e 36 - tė me radhė, do tė bėhet bėhet zgjedhja e kryetarit tė Kuvendit tė Komunės, zgjedhja (plotėsimi) i Komitetit pėr Politikė dhe...
Lokacioni: Salla e madhe
Tërhiqe dokumentin -
Postuar me datë: 25-10-2005 03:12:06
Nė senacėn e 37 - tė me radhė do tė shqyrtohet propozimi i kufijve buxhetor pėr vitin 2006, rekomandimet e kryetarit tė Kuvendit...
Lokacioni: Salla e madhe
Tërhiqe dokumentin -
Postuar me datë: 11-11-2005 08:23:07
Lajmet e fundit
U mbajt turneu nė futboll tė vogėl
Udhėheqja komunale priti nga grup ashkalinjėsh qė dėshirojnė tė kthehen nė pronat e tyre
Komandanti i KFOR-it Guiseppe Valoto vizitoi nė Kuvendin e Komunės
Pėrkeqėsimi i motit ka bėrė tė pakalueshme rrugėt nė rajonin e Shalės sė Bajgorės
Broboniqasit kėrkojnė ujė pėr pije
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS