Shpalljet e fundit
DKRS tė premtėn, mė 25 nėntor 2005, organizon manifestim me rastin e “28 Nėntorit....
Komandanti i KFOR-it Guiseppe Valoto, tė martėn mė 22 nėntor, viziton KK
Tė hėnėn, mė 14 nėntor, do tė mbahet mbledhja e 37-tė e rregulltė e Kuvendit tė Komunės
Mbahet Manifestimi Poetik Ndėrkombėtarė “Kepi i shpresės sė mirė – Fahredin Gunga”
Njėzet e pesė kryetarė tė komunave tė Shqipėrisė do tė qėndrojnė nė Mitrovicė
 
Tenderët
Furnizim me material higjenik dhe atyre shpenzues
Data e skadimit : 22-04-2005 - 09:00:00
Data e hapjes : 22-04-2005 - 12:00:00
Terhiqe dokumentin
Rindėrtimi i Parkut “UĒK”( Parku i Sollanės)
Data e skadimit : 18-04-2005 - 10:00:00
Data e hapjes : 15-05-2005 - 09:00:00
Terhiqe dokumentin
Rrėnimi i objekteve tė ndėrtuara pa leje....
Data e skadimit : 22-06-2005 - 12:00:00
Data e hapjes : 22-06-2005 - 13:00:00
Terhiqe dokumentin
Furnizim me lėndė djegėse - dru pėr shkolla fillo
Data e skadimit : 26-08-2005 - 10:00:00
Data e hapjes : 26-08-2005 - 11:00:00
Terhiqe dokumentin
Shitja e atomjeteve transportuese, pronė e K.Komun
Data e skadimit : 05-10-2005 - 12:00:00
Data e hapjes : 05-10-2005 - 13:00:00
Terhiqe dokumentin
 
Lajmet e fundit
U mbajt turneu nė futboll tė vogėl
Udhėheqja komunale priti nga grup ashkalinjėsh qė dėshirojnė tė kthehen nė pronat e tyre
Komandanti i KFOR-it Guiseppe Valoto vizitoi nė Kuvendin e Komunės
Pėrkeqėsimi i motit ka bėrė tė pakalueshme rrugėt nė rajonin e Shalės sė Bajgorės
Broboniqasit kėrkojnė ujė pėr pije
 
Regjistrohu për informatorë
 
Mbështetur nga:
Dizajnuar nga ATI-KOS